Obserwatorzy

wtorek, 8 marca 2011

Koło Dobroci - 1% dla Szlachetnej Paczki

Piszę z prośbą do Wszystkich odwiedzających Mojego Bloga o przekazanie 1% na SZLACHETNĄ PACZKĘ – akcję organizowaną przez Stowarzyszenie WIOSNA, w którym pracuję jako wolontariusz, a w okresie świątecznym pracowałam jako Lider Regionu.

Poprzez wolontariuszy takich jak ja, już od 10 lat docieramy do rodzin, które znalazły się w biedzie. Niezawinionej biedzie. Trafiamy do nich z konkretną pomocą. W PACZCE dajemy im nadzieję i szansę na przyszłość. Tylko w 2010 roku SZLACHETNA PACZKA dotarła do 8201 rodzin, żyjących w skrajnym ubóstwie. Potrzebujący otrzymali niesamowitą pomoc, prawdziwe prezenty. Wiemy jednak, że potrzebujących jest dużo więcej. Chcemy, by SZLACHETNA PACZKA dotarła jeszcze dalej, tam, gdzie jeszcze nikt nie dotarł. Dobra wola nie wystarczy. Potrzebna jest dobra organizacja. 

SZLACHETNA PACZKA to koło dobroci. W przemyślany sposób łączy tysiące ludzi:
Rodziny w potrzebie, które z niezawinionych przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji,
Wolontariuszy, którzy nie boją się wejść w świat biedy i sami znajdują w swoim otoczeniu ludzi w trudnej sytuacji,
Darczyńców, którzy dla konkretnych rodzin przygotowują PACZKI,
i Dobroczyńców, którzy wprawiają w ruch koło dobroci.
Teraz Ty jesteś potrzebny. Twój 1% sprawi, że niezwykła paczkowa pomoc zacznie trafiad do kolejnych rodzin. Jak również tych, których biedę poznaliśmy i wiemy, że trzeba im dalej pomagać.

Chcę serdecznie zaprosić Wszystkich do współtworzenia tej XI edycji i przekazania 1% podatku na SZLACHETNĄ PACZKĘ. Wystarczy wpisać nr KRS 00000 50905 w odpowiednim miejscu na formularzu PIT. Twój jeden procent pozwoli nam zorganizować dla nich pomoc.

Miło mi będzie, jeśli poinformujesz swoich krewnych i znajomych o takiej możliwości. Razem możemy być twórcami SZLACHETNEJ PACZKI 2011.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze!