Obserwatorzy

środa, 20 kwietnia 2011

Relacja z Kiermaszu Wielkanocnego

A teraz obiecana relacja z  Kiermaszu Wielkanocnego który odbył się 18 kwietnia w holu Szpitala Specjalistycznego w Chojnicach, organizowany przez Stowarzyszenie Nadzieja działającym przy Wojewódzkim Zespole Szkół Policealnych  w Chojnicach do którego uczęszczałam na kierunek Opiekuna Medycznego - stąd ten biały fartuch:)

Większość rzeczy które sprzedawaliśmy były zrobione ręcznie przez uczniów WZSP i członków Stowarzyszenia Nadzieja.Tak na marginesie - moje pisanki zrobiły niezłą furorę:) Na przyszłe święta postaram się zrobić ich więcej. Członkowie Stowarzyszenia Nadzieja są również nauczycielkami w WZSP i ludźmi z których dobro płynie prosto z serca.

Kiermasz wypadł wspaniale. Zebraliśmy sporą sumę na leczenie Karolinki chorej na hipoplazję wrodzoną obu nerwów wzrokowych. Karolinka wymaga stałej rehabilitacji ruchowo-wzrokowej,stymulacji wzroku,a także opieki lekarskiej,ponieważ schorzenie może spowodować całkowitą utratę wzroku. Lekaże nie dają szans na całkowite wyleczenie Karolinki.

Jeśli ktoś chciałby pomóc to Karolina za pośrednictwem Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ma założony rachunek bankowy na który można wpłacać nawet drobne kwoty.

Wszelkie wpłaty proszę kierować na poniższy numer rachunku bankowego:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
ul.Łomiańska 5, 01-685 Warszawa 
nr 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362 (Bank PKO S.A.)
z dopiskiem: darowizna na leczenie i rehabilitację Karoliny Szyler

A teraz zdjęcia z kiermaszu:
A tutaj ja z moją koleżanką Magdą, a na następnym zdjęciu pozostali uczestnicy kiermaszu:A na tym zdjęciu Karolinka z mama, a z tyłu na drugim planie nasze Panie nauczycielki z WZSP i Członkowie Stowarzyszenia Nadzieja, które zorganizowały kiermasz:


Karolinka zasnęła w drodze na kiermasz.

Tradycyjnie był także wykonywany pomiar tętniczy krwi:


A słuchacze kierunku Opiekunka Dziecięca wystawili bajkę i przygotowali upominki dla dzieci leżących w oddziale dziecięcym:

2 komentarze:

  1. Wspaniały kiermasz, pięknie czytać o tym, że wśród nas są ludzie o wielkim i szlachetnym sercu ( wiem coś o tym bo sama na takich popadłam) Wspaniałe jest też to, ze Ty jesteś jedną z nich i przekazałaś swoje piękne prace na ten cel. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. wspaniała impreza, szlachetny cel ! a twoje pisanki we wcześniejszych postach są śliczne .

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze!