Obserwatorzy

wtorek, 10 maja 2011

I po Wormsaku...

W sobotę, 7 maja odbył się MNO Wormsak V, który zaliczany jest do Pucharu Borów Tucholskich. Przed startem w bazie trochę nam się dłużyło, gdyż był jeszcze egzamin na organizatora INO ale warto było się trochę ponudzić bo, organizatorzy zapewnili nam potem niesamowite przeżycia.


Był to wspaniały marsz, którego tematem był  program telewizyjny, a mapy były rewelacyjne :


Mimo to że marsz miał 11 km i sporą liczbę punktów bo, aż 25 punktów i z 3 lopki to był świetny.
Po lesie chodziło się z przyjemnością nie tylko z powodu ładnej pogody, ale przede wszystkim dzięki pomysłowości organizatorów, którzy zadbali by nie było nudno:) Każdy Punkt Kontrolny był owiany nutką tajemnicy... Nigdy nie było wiadomo co może nas czekać przy kolejny punkcie. Było jak w wesołym miasteczku - dużo dobrej zabawy i świetna atmosfera.

Od samego początku było ciekawie: na pierwszy rzut zdrapki na odwrocie dojściówki,  potem "rozmowy w toku" - każdy mógł się wypowiedzieć przy PK 1, a przy punkcie 3 pytanie: " Jakie imię pisarza pada z ust wieszcza" - to przyznam był dla nas mały problem. Następnie w programie Wormsaka TV był również Zaginiony Punkt - "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie":


a także na szczęście była "chwila relaksu" na stopczasie:Można tu było napić się wody i chwilę odpocząć po pierwszej połowie atrakcji, ale nie wszystkim było to dane bo, co niektórzy wybrali się w poszukiwanie kesza na podstawie "na szybkiego" narysowanej mapki przez Gosię:


Świetny był PK 10 - leżakujący lampion:


Wormsy o wodzie również nie zapomnieli - była przeprawa!
Całkowitym zaskoczeniem była strzelnica:Nam jednak szczęście na niej nie dopisało:( Po fakcie dowiedzieliśmy się że nagrody były ukryte w niebieskich balonach, a my wystrzelaliśmy różowe - co za pech!

A na samym końcu loteria - LOTTO. My jednak nie zapamiętaliśmy liczb z programu TV Wormsaka - i znów szczęścia nie mieliśmy...

I na koniec jeszcze kilka zdjęć Lampionów:

Ale Marsz był genialny, tym razem organizatorzy przeszli samych siebie. Gratuluję pomysłów i dziękuję że mogłam uczestniczyć w marszu.
Więcej informacji o Marszu na: http://www.starworms.blogspot.com/
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze!